

Ułatwienia dostępu

Remont kolejnej części naszej świetlicy.
Dzieje się w Podlesiu! Nasza świetlica przechodzi kolejną metamorfozę!
Mamy dla Was świetne wieści prosto z placu budowy. Remont kolejnej części naszej świetlicy wiejskiej idzie pełną parą!
To, co cieszy nas najbardziej, to fakt, że za pędzle, wałki i narzędzia chwycili sami Mieszkańcy. Prace posuwają się w ekspresowym tempie dzięki Waszemu zaangażowaniu, wolnemu czasowi i chęciom, by nasza wspólna przestrzeń wyglądała jeszcze piękniej.
👏 Wielkie podziękowania dla całej ekipy remontowej! Wasza praca jest bezcenna. To dzięki Wam świetlica staje się miejscem nowoczesnym i przytulnym.
Już nie możemy się doczekać efektu końcowego. Będzie jeszcze wygodniej i bardziej komfortowo podczas nadchodzących imprez, zebrań i uroczystości sołeckich. Szykujcie się na nowe otwarcie! 💃🕺
AKTUALIZACJA 20.03.2026r.
Mamy to! Remont w Podlesiu oficjalnie zakończony! 🏁✨
Z ogromną radością ogłaszamy, że pędzle i wałki mogą wreszcie odpocząć – kolejna część naszej świetlicy wiejskiej wygląda teraz niesamowicie! To, co jeszcze niedawno było placem budowy, dziś jest nowoczesną i przytulną przestrzenią, która czeka właśnie na Was.
👏 Ogromne brawa i jeszcze większe DZIĘKUJEMY! Ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie Wasze zaangażowanie. Dziękujemy każdemu Mieszkańcowi, który poświęcił swój wolny czas, energię i umiejętności. Pokazaliśmy, że jako sołectwo mamy ogromną moc – zrobiliśmy to sami, dla nas wszystkich!
Teraz czas, aby to miejsce zatętniło życiem! Nie możemy się doczekać pierwszych zebrań, wspólnych uroczystości i hucznych imprez w tych odświeżonych wnętrzach. Niech ta świetlica będzie sercem Podlesia, w którym rodzą się najlepsze pomysły i najpiękniejsze wspomnienia.
Do zobaczenia na najbliższym wydarzeniu! 💃🕺☕

Tylko razem możemy dobrze zadbać o naszą okolicę.
Sołtys Krzysztof Dubiel
Spotkajmy się. Czekam na was, w każdą środę w naszej świetlicy, w godzinach 18:00 - 20:00